Zarejestrowani zawodnicy

Poniższa lista zawiera zawodników, którzy potwierdzili swój udział (status "Zarejestrowany") lub zostali ostatecznie zatwierdzeni do udziału w zawodach (status "Zatwierdzony").

Zawodnicy w meczu głównym

Zarejestrowano 168 zawodników w meczu głównym. Pozostało 0 wolnych miejsc.
# Zawodnik Kategoria Klasa sprzętowa Factor Klub i region Squad Status
491 AMER Andrzej Super Senior Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL N-06 Zatwierdzony
280 BARWICKI Karol Regular Standard Major ALFA Siemianowice Śląskie - POL S-03 Zatwierdzony
433 BIAŁAS Tomasz Regular Standard Major ALFA Siemianowice Śląskie - POL S-03 Zatwierdzony
397 BIENIAS Marcin Regular Production Minor WSS Jonkowo - POL S-05 Zatwierdzony
429 BISMOR Dariusz Regular Production Minor GWARDIA 1924 Sosnowiec - POL S-07 Zatwierdzony
357 BOCHEŃSKA Aneta Lady Standard Minor TARCZA 96 Poznań - POL S-03 Zatwierdzony
442 BOJANOWSKI Piotr Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL S-01 Zatwierdzony
358 BORKOWSKI Łukasz Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL N-02 Zatwierdzony
347 Brecht Eva Lady Production Minor Hanseatic Gun Club - GER N-05 Zatwierdzony
497 BRODOWICZ Jarosław Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL S-05 Zatwierdzony
273 BRZEZIŃSKI Dariusz Regular Standard Major ZKS Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
461 BUKOWSKI Jerzy Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL N-04 Zatwierdzony
447 BUSZKIEWICZ Lechosław Senior Standard Minor TARCZA Szamotuły - POL S-06 Zatwierdzony
361 BYRA Tomasz Regular Standard Minor COLT Oława - POL N-01 Zatwierdzony
304 Chizhov Sergei Regular Classic Minor Amber Extreme - RUS S-04 Zatwierdzony
356 CHMIELEWSKI Sławomir Senior Production Minor LEGIA Warszawa - POL N-08 Zatwierdzony
359 CUDNY Michał Regular Open Major KABAR Łódź - POL N-04 Zatwierdzony
475 CZAPLA Aleksandra Lady Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL S Zatwierdzony
326 CZARNECKI Rafał Regular Open Major KVG Paczółtowice - POL S-01 Zatwierdzony
291 CZAUDERNA Sławomir Senior Open Major ZKS Warszawa - POL N-04 Zatwierdzony
455 DĄBROWSKI Dariusz Senior Standard Minor ZSD Kraków - POL S Zatwierdzony
333 DĄBROWSKI Juliusz Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL S-03 Zatwierdzony
408 DE SZYMEROWSKI Artur Regular Standard Minor Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej - POL N-07 Zatwierdzony
474 Demyanov Alexey Regular Production Minor KSK - RUS S-04 Zatwierdzony
321 DOMARADZKI Zbigniew Senior Production Minor KSI Gdańsk - POL N-06 Zatwierdzony
364 DUDA Mariusz Senior Production Minor ZSD Kraków - POL S-02 Zatwierdzony
299 EIDRIGEVICIUS Ignacy Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
314 FILIPIAK Remigiusz Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL N-05 Zatwierdzony
515 Fotyga Kajetan Regular Production Minor COVER Warszawa - POL S-08 Zatwierdzony
307 FROST Zbigniew Super Senior Production Minor KSI Gdańsk - POL S-08 Zatwierdzony
363 Gajkowski Adam Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - GER N-05 Zatwierdzony
329 GDOWSKI Jacek Senior Production Minor ZSD Kraków - POL N-08 Zatwierdzony
330 GINTER Sławomir Regular Production Minor KSI Gdańsk - POL S-02 Zatwierdzony
506 GIRYCKI Rafał Regular Production Minor TEMIDA Zabrze - POL S-03 Zatwierdzony
514 GÓRSKI Dominik Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL C Zatwierdzony
428 GOSSA Dawid Regular Production Minor VIS Kwidzyn - POL S-04 Zatwierdzony
477 GOŁĄB Tadeusz Senior Open Major ZSD Kraków - POL N-02 Zatwierdzony
470 Grebelnik Yuriy Regular Production Minor KSK - RUS S-04 Zatwierdzony
394 GRZELKA Krzysztof Regular Standard Minor WSS Wrocław Militaria.pl - POL N-04 Zatwierdzony
346 GWIZDAŁA Partyk Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL S-08 Zatwierdzony
352 GŁUCH Marcin Regular Standard Major ZAWISZA Bydgoszcz - POL N-02 Zatwierdzony
316 HERMAN Łukasz Regular Production Minor ARSENAŁ Kraków - POL N-08 Zatwierdzony
439 HINC Rafał Regular Production Minor WKS Flota Gdynia - POL S-02 Zatwierdzony
490 HOCZYK Andrzej Regular Standard Major ARDEA Gdańsk - POL S Zatwierdzony
398 HUBICKA Jolanta Lady Standard Minor WKS Śląsk Wrocław - POL N-03 Zatwierdzony
348 JANAS Dariusz Regular Production Minor TARCZA Gdynia - POL S-08 Zatwierdzony
427 JANICKI Piotr Regular Production Minor GWARDIA Sosnowiec - POL S-07 Zatwierdzony
367 JARZĄBEK Maciej Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL N-05 Zatwierdzony
450 JĘDRUSEK Piotr Regular Production Minor TARCZA Szamotuły - POL S-06 Zatwierdzony
313 JURKOWSKI Adam Regular Production Minor KROKUS Nowy Sącz - POL N-03 Zatwierdzony
312 JURKOWSKI Marcin Regular Production Minor KROKUS Nowy Sącz - POL N-03 Zatwierdzony
415 KACZMAREK Wojciech Senior Production Minor GWARDIA Olsztyn - POL N-06 Zatwierdzony
519 KACZYŃSKI Krzysztof Senior Production Minor ZKS Warszawa - POL S-01 Zatwierdzony
430 KALBARCZYK Piotr Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL N-04 Zatwierdzony
342 KALETKA Zbigniew Regular Production Minor GWARDIA 1924 Sosnowiec - POL S-07 Zatwierdzony
460 KANIEWSKI Andrzej Senior Standard Minor TARCZA Szamotuły - POL S-03 Zatwierdzony
351 KAŹMIEROWSKI Rafał Regular Standard Minor KSI Gdańsk - POL N-05 Zatwierdzony
500 KICERMAN Jacek Super Senior Production Minor GWARDIA Olsztyn - POL N-01 Zatwierdzony
309 KIELOCH Szymon Regular Production Minor SKAUT Bielsko Biała - POL S-06 Zatwierdzony
399 KOCHAN Grzegorz Super Senior Production Minor ARSENAŁ Kraków - POL N-08 Zatwierdzony
434 KOCHANOWICZ Hubert Regular Production Minor WKS Flota Gdynia - POL N-03 Zatwierdzony
369 KOLOWCA Krzysztof Senior Production Minor BELLONA Kalisz - POL N-06 Zatwierdzony
466 KOPIEC Marian Super Senior Production Minor LEGIA Warszawa - POL S-05 Zatwierdzony
468 Korolev Andrei Regular Production Minor Amber Extreme - RUS S-04 Zatwierdzony
293 KORONKIEWICZ Michał Regular Standard Minor STRZELMISTRZ Łódź - POL N-08 Zatwierdzony
371 KOSIŃSKI Tomasz Regular Standard Minor ARSENAŁ Myślenice - POL N-08 Zatwierdzony
413 KOSOWSKI Bartosz Regular Production Minor PSSW Łódź - POL N-03 Zatwierdzony
476 KOŁAKOWSKI Jan Super Senior Production Minor WSS Wrocław - POL S-08 Zatwierdzony
494 KRYSIŃSKI Adam Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL S-01 Zatwierdzony
485 KUBICZ Zbigniew Regular Production Minor SKAUT Bielsko Biała - POL S Zatwierdzony
355 KULINOWSKI Dariusz Regular Production Minor ZSD Kraków - POL S-01 Zatwierdzony
290 KURZAK Paweł Regular Standard Minor ŚLĄSK Wrocław - POL S-02 Zatwierdzony
322 LEWANDOWSKI Przemysław Regular Production Minor KABAR Łódź - POL N-01 Zatwierdzony
406 Lind Gabriel Regular Production Minor LVF - SWE N-02 Zatwierdzony
412 LINDA Grzegorz Regular Production Minor KKS NEPTUN Gdynia - POL N-06 Zatwierdzony
498 Loktionov Andrey Regular Production Minor Amber Extreme - RUS S-03 Zatwierdzony
374 LOTKO-ŁOZIŃSKA Aniela Lady Standard Minor WSS Wrocław - POL S-07 Zatwierdzony
483 MACIEJCZYK Bartosz Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL N-02 Zatwierdzony
310 MAGDA Mirosław Senior Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL S-02 Zatwierdzony
340 MAJDA Arkadiusz Regular Production Minor KSI Gdańsk - POL S-02 Zatwierdzony
265 MALACH Piotr Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL N-05 Zatwierdzony
338 Martin Joerg Senior Standard Minor Hanseatic Gun Club - GER N-05 Zatwierdzony
503 MAZUR Joanna Lady Standard Minor TARCZA 96 Poznań - POL S-03 Zatwierdzony
339 MICHALIK Krzysztof Regular Standard Major SQUAD Kraków - POL S-02 Zatwierdzony
376 MICHAŁOWSKI Krzysztof Regular Standard Major GRYF Szczecin - POL S-06 Zatwierdzony
268 MIKESKA Szymon Regular Production Minor LOK Rybnik - POL N-08 Zatwierdzony
487 MIKSZA Krystian Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL S Zatwierdzony
335 MIKSZA Maciej Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL S Zatwierdzony
411 MIZURO Maciej Regular Production Minor WSS Wrocław - POL S-03 Zatwierdzony
528 MODER Paweł Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL S-05 Zatwierdzony
365 MUCHALSKI Karol Regular Production Minor WKS Śląsk Wrocław - POL N-01 Zatwierdzony
284 MUNIAK Maciej Regular Standard Major SQUAD Kraków - POL S-02 Zatwierdzony
421 MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata Lady Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL N-05 Zatwierdzony
320 MUSIAŁ Paweł Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL N-06 Zatwierdzony
303 Nazarenko Sergei Regular Production Minor Amber Extreme - RUS S-04 Zatwierdzony
469 Neborsky Dmitriy Regular Production Minor KSK - RUS S-04 Zatwierdzony
453 NIEDŹWIECKI Tomasz Senior Production Minor WSS Jonkowo - POL N-06 Zatwierdzony
372 NOWAK Marcin Regular Production Minor ARSENAŁ Kraków - POL N-08 Zatwierdzony
382 OLECH Paweł Senior Standard Major STS Szczecin - POL S-05 Zatwierdzony
473 OMIELCZENKO Wojciech Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL S-08 Zatwierdzony
446 OSTRZYCKI Jacek Regular Production Minor GWARDIA Olsztyn - POL N-06 Zatwierdzony
400 PASEK Albert Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL N-02 Zatwierdzony
420 PAŁKA Tadeusz Senior Standard Minor SALWA Wołomin - POL N-01 Zatwierdzony
375 PETNIAK Ryszard Senior Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL N-04 Zatwierdzony
308 Petrov Aleksei Regular Production Minor Zorkiy Team Konigsberg - RUS S-04 Zatwierdzony
381 PIASECKI Artur Regular Standard Major STS Szczecin - POL S-06 Zatwierdzony
480 PIEKTUN Krzysztof Regular Production Minor GWARDIA Olsztyn - POL N-06 Zatwierdzony
274 PIETRZAK Maciej Regular Open Major BELLONA Kalisz - POL N-07 Zatwierdzony
443 PIWOWARSKI Maciej Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL N-03 Zatwierdzony
457 PODSIEDLAK Maciej Regular Production Minor SSCZC Chełmno - POL N-05 Zatwierdzony
275 POJDA Rafał Regular Production Minor COVER Warszawa - POL S-03 Zatwierdzony
325 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander Regular Classic Major LEGIA Warszawa - POL S-07 Zatwierdzony
377 PONCYLJUSZ Wojciech Regular Production Minor STS Szczecin - POL S-06 Zatwierdzony
525 POPŁAWSKI Rafał Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL S-01 Zatwierdzony
438 Predel Sebastian Regular Production Minor WKS Flota Gdynia - POL S-08 Zatwierdzony
510 PŁECHA Tomasz Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL S-05 Zatwierdzony
373 RAWSKI Maciej Regular Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL N-01 Zatwierdzony
302 Romantsov Artem Regular Production Minor Amber Extreme - RUS S-04 Zatwierdzony
489 RUDNICKI Marcin Regular Production Minor IGLICA Warszawa - POL N-08 Zatwierdzony
328 SAMSON Adrian Production Minor SKAUT Bielsko Biała - POL S-06 Zatwierdzony
327 SAMSON Piotr Regular Standard Minor SKAUT Bielsko Biała - POL S-06 Zatwierdzony
471 SCHIMMELPFENNING Marcin Regular Production Minor NTS Grudziądz - POL S-01 Zatwierdzony
292 SKRAJNY Antoni Regular Standard Minor DRAGON Siedlce - POL S-01 Zatwierdzony
484 ŚLUSAREK Maciej Regular Open Minor Bractwo Kurkowe Miasta Wrocławia - POL N-01 Zatwierdzony
337 SOBOLEWSKI Piotr Senior Production Minor LEGIA Warszawa - POL S-07 Zatwierdzony
393 SOKOŁOWSKI Leszek Regular Open Major WSS Wrocław Militaria.pl - POL N-04 Zatwierdzony
405 SOSNOWSKI Łukasz Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL N-05 Zatwierdzony
289 STANCLIK Jacek Regular Production Minor IGLICA Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
488 STASZCZYK Bartosz Regular Production Minor KVG Paczółtowice - POL N-02 Zatwierdzony
385 STELMASZCZYK Marek Regular Production Minor VIS Gostyń - POL N-03 Zatwierdzony
386 STELMASZCZYK Michał Regular Production Minor VIS Gostyń - POL N-03 Zatwierdzony
496 STĘPNIEWICZ Hubert Regular Standard Minor GWARDIA 1924 Sosnowiec - POL S-05 Zatwierdzony
287 ŚWIĄTEK Janusz Regular Open Major LEGIA Warszawa - POL S-08 Zatwierdzony
417 ŚWIDERSKI Bartosz Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL S-07 Zatwierdzony
441 ŚWIERCZEK Zbigniew Regular Classic Minor GWARDIA 1924 Sosnowiec - POL S-07 Zatwierdzony
360 SZCZĘSNY Bartosz Regular Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL N-04 Zatwierdzony
345 SZEPELAK Tomasz Regular Production Minor GARDA Ostróda - POL S-07 Zatwierdzony
467 SZMAGLIŃSKI Piotr Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL S-05 Zatwierdzony
454 SZOPINSKI Tomasz Regular Standard Minor OLENDER Wielka Nieszawka - POL N-06 Zatwierdzony
315 SZOŁKOWSKI Piotr Regular Production Minor IGLICA Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
380 SZULIŃSKI Adam Senior Standard Minor STS Szczecin - POL S-06 Zatwierdzony
511 SZYMANEK Sonia Lady Standard Minor ŚLĄSK Wrocław - POL S-02 Zatwierdzony
387 TALAREK Andrzej Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL N-02 Zatwierdzony
492 TAUSIEWICZ Marcin Regular Production Minor WSS Jonkowo - POL N-01 Zatwierdzony
436 TOMAKA Agnieszka Lady Production Minor ZKS Warszawa - POL S-01 Zatwierdzony
435 TOMAKA Jerzy Senior Production Minor ZKS Warszawa - POL S-01 Zatwierdzony
319 TUSIŃSKI Kamil Regular Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL N-01 Zatwierdzony
294 WADEŁEK Paweł Regular Standard Minor ZKS Warszawa - POL N-02 Zatwierdzony
390 WARCHOŁ Rafał Regular Classic Major IGLICA Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
383 WARDĘCKI Adam Regular Production Minor WSS Jonkowo - POL S-05 Zatwierdzony
527 WĘGLARCZYK Mariusz Regular Standard Minor LEGIA Warszawa - POL S-08 Zatwierdzony
341 WIELECHOWSKI Mirosław Regular Production Minor WKS 10 Olsztyn - POL S-05 Zatwierdzony
285 WILCZYŃSKI Artur Regular Standard Minor LEGIA Warszawa - POL S-02 Zatwierdzony
368 WIŚNIEWSKI Maciej Regular Production Minor OSS Rybieniec - POL N-07 Zatwierdzony
271 WYDRA Marcin Regular Production Minor ŚLĄSK Wrocław - POL N-03 Zatwierdzony
301 WŁODARSKI Tomasz Regular Production Minor ZAWISZA Bydgoszcz - POL S-08 Zatwierdzony
459 ZALEWSKI Piotr Regular Standard Minor SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL N-04 Zatwierdzony
270 ZAWADA Krzysztof Regular Standard Minor IGLICA Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
465 ZAWORSKI Radosław Senior Standard Major WSS Jonkowo - POL N-01 Zatwierdzony
300 Zaytsev Yury Regular Classic Minor ARDEA Gdańsk - RUS S-04 Zatwierdzony
448 ŻBIKOWSKI Paweł Regular Production Minor IGLICA Warszawa - POL N-04 Zatwierdzony
516 ŻEWIERŻEJEW Piotr Senior Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL N-08 Zatwierdzony
266 ZIELIŃSKI Andrzej Regular Production Minor KS GARDA Ostróda - POL S-07 Zatwierdzony
422 ŻURAWSKI Artur Regular Production Minor ZAWISZA Bydgoszcz - POL N-02 Zatwierdzony
323 ŻYTO Wojciech Regular Standard Minor ZKS Warszawa - POL N-07 Zatwierdzony
269 ŁOŚ Krzysztof Super Senior Production Minor ARDEA Gdańsk - POL S Zatwierdzony
396 ŁUCZAKOWSKI Krzysztof Regular Production Minor LEGIA Warszawa - POL N-03 Zatwierdzony
444 ŁUKASIK-GOLA Dorota Lady Standard Minor GWARDIA 1924 Sosnowiec - POL S-06 Zatwierdzony

Zawodnicy w prematchu

Zarejestrowano 43 zawodników w prematchu.
# Zawodnik Kategoria Klasa sprzętowa Factor Klub i region Squad Status
451 AMER Tomasz Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-06 Zatwierdzony
353 BEREZOWSKI Paweł Senior Production Minor ZKS Warszawa - POL P-03 Zatwierdzony
481 BIELIŃSKI Artur Regular Standard Major SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL P-06 Zatwierdzony
479 BIELIŃSKI Jarek Senior Open Major SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL P-06 Zatwierdzony
509 CIAŚ Mikołaj Regular Standard Major LEGIA Warszawa - POL P-01 Zatwierdzony
518 CIEPŁY Przemysław Regular Production Minor SQUAD Kraków - POL P-01 Zatwierdzony
370 CZUBASIEWICZ Jacek Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-03 Zatwierdzony
463 DROŻDŻ Halina Lady Standard Minor SKAUT Bielsko Biała - POL P-03 Zatwierdzony
324 FILIPCZAK Wojciech Regular Production Minor VIS Kwidzyn - POL P-03 Zatwierdzony
277 GOŚLICKI Rafał Regular Classic Minor LEGIA Warszawa - POL P-03 Zatwierdzony
354 GRUSZCZYŃSKI Jacek Regular Classic Minor ZKS Warszawa - POL P-04 Zatwierdzony
350 JARZĄBEK Adriana Lady Production Minor SKAUT Bielsko Biała - POL P-04 Zatwierdzony
425 KOCOŃ Wojciech Regular Production Minor SKAUT Bielsko Biała - POL P-04 Zatwierdzony
501 KRUKOWSKI Wojciech Super Senior Standard Major ARDEA Gdańsk - POL P-06 Zatwierdzony
331 KUDLIŃSKI Jakub Regular Production Minor ZKS Warszawa - POL P-05 Zatwierdzony
297 LIPSKI Grzegorz Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-07 Zatwierdzony
449 MADAJEWSKI Leszek Senior Standard Major TARCZA Szamotuły - POL P-05 Zatwierdzony
522 MANKIEWICZ Michał Regular Standard Minor SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL P-01 Zatwierdzony
426 MARKOWSKI Marek Senior Production Minor SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL P-04 Zatwierdzony
407 MARKOWSKI Robert Regular Production Minor SHOOTING-ACADEMY Łódź - POL P-01 Zatwierdzony
452 MATUSZCZAK Łukasz Regular Production Minor SKAUT Bielsko Biała - POL P-07 Zatwierdzony
286 MIERZEJEWSKI Dariusz Senior Standard Minor STARY WIARUS Łomianki - POL P-06 Zatwierdzony
517 MIKLASZEWSKI Robert Regular Production Minor ZSD Kraków - POL P-01 Zatwierdzony
318 MOSAKOWSKI Piotr Regular Production Minor VIS Kwidzyn - POL P-03 Zatwierdzony
478 NOGA Tadeusz Super Senior Standard Minor ZSD Kraków - POL P-07 Zatwierdzony
344 NOWOSAD Janusz Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-06 Zatwierdzony
279 POLAK Tomasz Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-05 Zatwierdzony
486 RACZYŃSKI Jarosław Senior Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL S Zatwierdzony
392 REDECKI Tomasz Regular Production Minor KABAR Łódź - POL P-07 Zatwierdzony
296 ROŻYŃSKI Michał Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-05 Zatwierdzony
529 SIKORSKI Tomasz Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL S Zatwierdzony
349 SIUDA Krzysztof Regular Production Minor SKAUT Bielsko Biała - POL P-04 Zatwierdzony
378 SKOWRON Marcin Regular Production Minor GATLING Połczyn Zdrój - POL P-05 Zatwierdzony
423 SURWIŁO Jan Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-07 Zatwierdzony
513 Sventickas Ramunas Senior Production Minor Vilnus Shooting Range - LTU P-01 Zatwierdzony
317 SZPILEWICZ Michał Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-05 Zatwierdzony
276 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław Regular Standard Minor ZKS Warszawa - POL P-01 Zatwierdzony
362 Titovets Vadim Regular Production Minor Minsk - BLR P-01 Zatwierdzony
440 WITKOWSKI Paweł Regular Production Minor ARDEA Gdańsk - POL P-07 Zatwierdzony
526 WOJCIECHOWSKI Michał Regular Standard Minor LEGIA Warszawa - POL P-01 Zatwierdzony
403 ZALESKI Maciej Regular Standard Minor ARDEA Gdańsk - POL P-04 Zatwierdzony
283 ZAŁUSKA Witold Regular Standard Minor GCS Gdańsk - POL P-05 Zatwierdzony
504 ŁOZIŃSKI Paweł Senior Standard Minor WSS Wrocław - POL P-01 Zatwierdzony

Statystyki

Uczestnictwo w klasach sprzętowych

Uczestnictwo w kategoriach

© 2017 SKS ARDEA ALL RIGHTS RESERVED